Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora akváriumban tarthatok...

Mekkora akváriumban tarthatok aranyhalat? Tartható mellette más díszhal is?

Figyelt kérdés
Nem akarok baromi nagyot,kb 60 literesre gondoltam. Egy aranyhalra és még pár másikra. Milyenek tarthatók együtt vele?Csigát melléjük esetleg? Illetve az algaevő harcsa még? Milyen gyorsan nőnek ezek a halak?
2012. ápr. 1. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Aranyhalak 200 literben tarthatóak.

60 literbe inkább guppikat, plattikat javaslok.

2012. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

60 liter alkalmatlan aranyhalak tartására, és egyedül sem lehet őket tartani. 200 litertől lehet tartani, és társítani őket, de nem könnyű feladat. A díszhalak többsége trópusi, az aranyhal meg hidegvizi, nem egyezik az igényük a többivel.

Algázóból van néhány, ami bírja a hűvösebb vizet is, de gondolom így már tök mindegy, mert úgy is max 60 liter lesz, ami valószínűleg 54 lesz, abban meg úgysem lehet aranyhalat tartani.

2012. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Aranyhal csak aranyhallal tartható. Más halat megesz. Van tapasztalatom :'(
2012. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,akkor maradnak a másféle halak. Ha berendeztem az akváriumot és felengedtem mikor rakhatom bele a halakat?
2012. ápr. 1. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Én vízelőkészítőt használtam és 2 hét után hoztam az első halakat.

Van olyan oldal, ahol minimum 3 hetet írnak..ha tudsz szerezni valahonnan akváriumból vizet, az sokat gyorsíthat állítólag..én vártam:)

2012. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!