Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez sok lesz, vagy nem?

Ez sok lesz, vagy nem?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy 54 literes akváriumba sok lenne-e az 5 guppi, 6-10 red cherry, és egy pillangó tarkasügér?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2012. ápr. 4. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez így sajnos nem működőképes akvárium.

A fő gond, hogy a pillangó tarkasügér lágyvizes és kifejezetten igényes, a kérdésed alapján pedig nem hiszem, hogy van külső szűrőd, és hogy szeretnéd lágyítani és savanyítani a vizet. Az már mellékes, hogy ezek a halak 1 nap alatt elfogyasztanák a garnélákat.

Tehát döntened kell, hogy vagy garnélákat tartasz, de akkor őket mondjuk 8 endler guppival, vagy sima guppikat, viszont akkor a garnélák kilőve. Harmadik változat egy sügér pár, a fent leírt feltételekkel, csak magukban.

2012. ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. Valahogy gondoltam, hogy ez így nem lesz jó. Bocsi, csak kicsit fáradt vagyok és nem értettem meg amit olvasok, tehát akkor sima guppi a garnélákkal nem fér meg?
2012. ápr. 4. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:

A guppik elég nagyok, csak nézz rájuk. A garnélák meg kicsik. Simán megehetik őket.


Endler guppi sem egy kedves állat a garnélákkal, de ő legalább nem eszi meg őket, max csak a kaját veszi ki a garnélák kezéből, így ha több kaját adsz ezét jut mindenkinek :)

2012. ápr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
A pillangó tarkasügérről se hidd, hogy békés. Ezt lehet olvasni róla, csak épp nem igaz.
2012. ápr. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Endler guppikkal tartom együtt a redeket, nem bántják a garnikat.A szivárványos guppit nem ajánlanám velük+a sügért sem.
2012. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!