Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek mivel etessem?

Szerintetek mivel etessem?

Figyelt kérdés

Helló

Szerdán vettem cápaharcsát(25cm)-es és nem eszik semmit Az aksim 360L a mérettel probléma nem lehet.Márvány sügérekkel van együtt....Fehér halat nem eszik. És Gammarus-t sem(az kis garnéla) Tavi hal kaját is adtam neki azt sem eszi mit adjak neki? olvastam h 1 idő után át vált forrázott zöldségre... segítsetek Előre is köszi :) jah és a márvány sügérek azok esznek rendesen


2012. ápr. 6. 10:57
 1/4 Platypus ***** válasza:

Próbálj neki fagyasztott kaját adni, a vörös szúnyog minden hal érdeklődését felkelti. Ha azt sem fogadja el, akkor valami komoly baja van.


Lesz probléma az akvárium méretével. Ez a hal méter fölé is képes nőni, 5000 literben lehet kifejlett példányt tartani. Bár ilyen kis helyen, márványsügér mellett nem valószínű, hogy elég jó lesz a vízminőség hogy képes legyen egészségesen fejlődni.

2012. ápr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dergo97 ***** válasza:

Rengeteg sóféreglárvával: egy kis edénybe levegőztetést állíts be és vegyél az akváriumos boltokban sóvéreglárva petéset!

Csak egy késhegynyi petét rakj 5-literenként!

Ebből olyan 30 lárva kel ki.

Vagy nyáron állíts ki egy vödröt tele vízzel és a szúnyogok belepetéznek.

Ha később sem eszik akkor beteg és meg kell vizsgálni.


>>>: [link]

2012. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi Szépen :) Majd veszek hnap :)
2012. ápr. 9. 11:08
 4/4 Platypus ***** válasza:
Szerintem egy 25 centis hal meg sem látja a fél mm-es sóféreg lárvát. A kifejlett sóféreg még elmenne, de azt már nem olyan egyszerű otthon előállítani. Fagyasztva azt is lehet kapni.
2012. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!