Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy "csomagoljam" a halakat?

Hogy "csomagoljam" a halakat?

Figyelt kérdés
Holnap fél 10kor adom át a srácnak őket, 7 db kalászhalról van szó. Én sajnos legkésőbb reggel 7kor tudom őket zacskóba tenni, fél 10kor adom át a Keletiben, ő meg Miskolcra viszi őket...mit csináljak, hogy kibírják addig? :( :( Mibe tegyem őket, és hogyan? :(
2012. ápr. 6. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

5 literes ioncserélt víz flakonjába.


Ha egy pici vizet öntesz hozzá óránként, bírni fogják.


Garnélákat adtam így, hogy egész nap ott volt a melóhelyen mellettem és néha egy pici vizet öntöttem hozzájuk. Se levegő, semmi nem volt, délután jött a csaj érte. Jó aztán lehet, hogy a kalászhalak kényesebbek, hát nem tudom. Csak azért jó ez a flakon, mert nyitva lehet hagyni a tetejét, szellőzik egy picit. Nem?

2012. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú ez jó ötlet, csak honnan szedjek olyan flakont? :( Nincs itthon, elmenni meg nem tudok venni sehová most már, meg reggel se...váá megőrülök :( nem így terveztem a holnapot, hogy ilyen korán kell őket elcsomagolnom, csak fél 9 körül akartam. :(
2012. ápr. 6. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Benzinkútrol, vagy Tesco, de ha aludni is akarsz, akkor már hagyd a fenébe :)
2012. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Találtam egy 5 kilós vegetás vödröt, nagyon jól záródik a teteje. Azt hiszem ez jó lesz...csak túlélik. :(


Köszönöm a tanácsod hable, legközelebb hamarabb fogok gondolkozni :D

2012. ápr. 6. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!