Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Beleugrik a macska az akvárium...

Beleugrik a macska az akváriumba? Részletek.

Figyelt kérdés

Szeretnék egy 160 literes akváriumot (100x40x40) amit egy 70cm magas akváriumhoz készült bútora tennék. Nyílt teteje lenne az aksinak.


Szerintetek megpróbálna a macska felugrani a tetejére?


2012. ápr. 7. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán. Az enyém pl egyszer kipecázta belőle a kishalakat. El voltak különítve egy 20 literesbe, hogy ne egyék meg őket a nagyok, erre a macska megnyomorgatta őket... Vegyél rá rendes világítós fedőt, és ha nem vagy otthon zárd ki a macsekot az akis szobából. Jobb a békesség.
2012. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Kedves előző! :) ha nekem megette volna a halakat a macska, repült volna ki az ablakon:) persze átvitt értelemben
2012. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kérlek válaszoljatok a közvetlen alatta lévő 2 kérdésre!!!

A barátnőmé, és szegénynek agyrázkódása volt , és megviselték az események!!

2012. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Platypus ***** válasza:
A tesóm macskája az akváriumra jár inni. Simán felugrik a tetejére és az üveg szélén egyensúlyozik. Szerencsére a halakra nem mozdul rá, de azért nem is tesz jót neki ha nitrátot vedel, még ha minimális mértékben is. Általában ki van zárva a szobából, így nem tudja gyakran megtenni. Egy átlagos macska biztosan halászna is. Állítólag egy macskát is meg lehet tanítani sok mindenre. A miénk meg is tanulta mit tilos, és azokat a dolgait akkor csinálja, amikor nem látjuk :)
2012. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolsó: Nálunk azt tanulta meg, hogy "amikor a gazdi otthon van" mit tilos. Mikor nem vagy otthon még a csapba is beleszarik csak mire hazajössz letömködi :D
2012. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem csak átvitt értelemben repülne a macsek. Egyébként mikor le porolom a tetőt akkor szoktam csak látni, mennyi por van rajta. Gondolj bele mind az akváriumban landolna. Nem beszélve a párolgásról. Mennyi víz tűnne el csak úgy az akváriumból
2012. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 200 lityósból napi 5 liter elpárolog, de nem is baj, mert frissül, ha töltök utána újat. Most nincs macskánk, csak régen volt és ő is az akváriumból ivott, hiába raktam ki neki vizet és hiába szóltam rá, hogy ne. Egyszer véletlenül vettem észre, hogy mivel játszik a földön, és a törpekarmosbékát a szájából vettük ki, visszadobtuk akváriumba, aztán még élt a béka, de akkoris inkább takard le.
2012. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kicsit túloztam, 2 naponta 5 liter párolog.
2012. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szóval nem ugrik bele, mert utálja a vizet, csak a kis kezével nyúlkál bele
2012. ápr. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 9. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!