Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány literes akváriumba...

Hány literes akváriumba tennétek? 23-25 guppi,7-8 neonhal,4 kolibrihal,2 páncélosharcsa,2 almacsiga + 2-3 algaevő hal.

Figyelt kérdés
2009. jún. 19. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 200.
2009. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha van rá lehetőség, akkor én két külön akváriumba tenném. Ha nincs, akkor tekintettel a várható guppi szaporulatra, én is 200L mondok legalább.
2009. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A guppikat ajándékba kaptam húsvét előtt (akkor kb: 2cm-ek voltak). A egy kis 11 literes aksiban vannak (most veszünk nagyot). A múlt héten egy totál tisztítást csináltunk (az ajzatot is átmostuk) és "találtunk" 3db apró guppit. Ezek már nálunk születtek?

Öszintén szólva én inkább a szörös simogatható állatkákat szeretem... (tengerimalactól ... a kutyáig), de a férjem ötlete miatt lett 1 kis aksi (22L) + a 11L-es mert volt 2db rák is és úgy tűnt, hogy szaporodni fognak de aztán még sem.

És most már kell egy nagy akvárium, hogy elférjenek...

Tulajdonképp van még egy "mentett" halacskánk az egyik növénnyel kaptuk és majdnem meghalt ezért megtartottuk (valami T... harcsa) és marha nagyra nő mostmár csak bálnának becézi a férjem. Őt elajándékozhatjuk egy kis kerti tóba aranyhalak közé? (nem fog megfagyni télen?)

2009. jún. 19. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A 200 az szerintem is tuti hogy kell,viszont a guppik egyfolytában szaporodni fognak,de ha nem veszed ki a kicsiket külön,akkor lassabban lesz új halad(már amelyik túléli a "gyerekkort".
2009. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Ha növénnyel kaptátok valószínű, hogy algázó harcsa, kár lenne elajándékozni, hasznos takarító. Az új akváriumban, ő is elfér. kerti tóban csak addig tartható amíg a víz 20 fok felett van. Az üzletben is szívesen átveszik, becserélik.
2009. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!