Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi van az akvarista.hu oldalla...

Mi van az akvarista.hu oldallal mostanában? Megszünt?

Figyelt kérdés

Az oldal nem elérhető,lassú mint a csiga,alig lehet lapozni benne,ha ritkán bejön akkor nem lehet belépni,a fórumok döglöttek,nem írnak az emberek...

Tud valaki valamit?


2012. ápr. 18. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Mostanában? Mindig is ilyen volt. Ezért nem is nagyon használják az emberek, mire be lehet lépni, elmegy tőle mindenki kedve.

Én nagyon szerettem pedig, de már nem visz rá a lélek, hogy benézzek, mert nincs türelmem hozzá.

Pedig ha rendbe szednék, nagyon sok látogatója lenne.

2012. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem a gépeddel van a baj, mert én ma is voltam fent többször is, jöttek a hozzászólások, én is tudtam kommentelni, pü-t küldeni és lassú sem volt.

most is megnyitottam, de semmi probléma nincs az oldallal.

2012. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Régen is lassú volt. Az utóbbi időben normálisan működött, viszont az utolsó 2-3 napban tényleg megbolondult. Délután és esténként nem lehet belépni. Most már tudom, hogy nem nálam van a gond.
2012. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én meg tudom akkor h nem kukacos vagyok hanem tényleg sz#r :)

Pedig tényleg jó lenne a ráncfelvarrás történne,mert sok érdekes dolog van ott.

Mondjuk én a felületet sem szerettem mert átláthatatlan,meg az a millió tök felesleges gomb,meg banner stb...tiszta átláthatatlan.

Tudnátok akkor ajánlani olyan magyar akvarisztikával foglalkozó oldalt ami használható?

2012. ápr. 18. 19:48
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Konkrétan mi érdekelne?
2012. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!