Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki ajánlana egy csemperaga...

Valaki ajánlana egy csemperagasztót hátterezéshez? Sokan mondják, hogy a legtöbben már vannak mindenféle vegyszerek és adalékok. Melyik az, ami biztosan jó?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen minél nagyobb a cement tartalma és ne legyenek benne ilyen extrák, hogy gombaölő meg párátlanító meg hasonlók...
2012. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Flexibilis kell ugye? Annak van műgyanta tartalma?


És mégegy kérdés: a fugázó jó a ragasztó színezésére?

2012. ápr. 19. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a fehér cementet.Erősebb mint a csempe ragasztó és kevesebb minden ázik ki belőle + a vízben kőkeményre megköt.Színezni vasoxid porral tudod.
2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A fehércement nem repedezhet meg?
2012. ápr. 20. 22:20
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok

Örülök, hogy valaki feltette ezt a kérdést. Én is épp hátterezésbe kezdtem, és amit eddig olvasgattam az alapján élelmiszerbarát csemperagasztó lenne az igazi. Ez otthon simán meg is vehető, de én külföldön élek. Amikor bementem egy ilyan dolgokkal foglalkozó üzletbe és próbáltam az eladónak elmagyarázni, hogy én élelmiszerbarátot keresek, akkora kerek szemekkel nézett rám, biztos gondolta magába hogy ez hülye :) Egyszóval nem tudom idekint (anglia) miből lehetne ezt megcsinálni.


Ha tud valaki segíteni nagyon megköszönném. Már tervezem, hogy futok még egy kört az üzletbe, de elöbb meg kellene tudnom, miben különbözik egy sima és egy élelmiszerbarát ragasztó. Konkrét anyagoktól mentes cuccot keresve talán nem néznek hülyének.

2012. ápr. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: én Németországban élek, és ugyanez volt a problémám. Úgy oldottam meg, hogy kerestem német fórumokon leírásokat, ki mivel csinálja.


Keress te is olyan leírást, amit tuti Angliában csinált valaki.

2012. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

igen erre már én is gondoltam, csak az a gond, hogy az angoloknál lustább népség a földön nincs. Ezek nem fabrikálnak semmit se. Megveszi 120 fontért a műanyag gyárilag kiöntött aztán megfestett és laminált csilli villi hátteret. De nem adom fel.

Remélem találok valakit aki csóró és van kézügyessége :)

2012. ápr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!