Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fontos-e beltérre flex csemper...

Fontos-e beltérre flex csemperagasztót használni?

Figyelt kérdés

Nagy felújítást végzünk és a burkoló akivel dolgoztatunk felírt 10 zsák flex csemperagasztót (kb 40 nm a burkolandó felület)

Most néztem, hogy ebből 4500 forint egy zsák... Ami azért nem kevés 10-zel felszorozva :-)


2009. júl. 20. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez a negyven m2 tíz méter hosszú és 4 méter széles akkor kell a flex a hőtágulás miatt.

Ha kicsi, 5 m2-es foltokból áll, akkor nem.

Tehát azért kell rugalmas ragasztó, hoyg a fúgák ne repedezzenek meg, a lapok ne jöjjenek fel a hőtáhulás miatt.

2009. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha a padlóban megy a fűtéscső,vagy padlófűtés van akkor az kell.De ha nem szerintem elég a fagyálló.A baumax-ban és a praktikerben kb. 2700 ft a flexibilis ha mégis az kell.
2009. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amit elfelejtettem, hogy egy IX. emeleti panellakásról van szó... Nagy felületek nincsenek, a folyósó - ami olyan 4-5 m hosszú - végén van a konyha. Az lesz egyben, a többi nem összefüggő.
2009. júl. 21. 14:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges ilyen drágát venni!Nekem 15m a folyosóm, és sima csemperagasztót használtunk.Semmi baja!1000ft egy zsákkal!
2009. júl. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!