Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Barkácsolni szeretnénk a...

Barkácsolni szeretnénk a külső szűrőnket, két link alapján melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Az egyik link ez: [link] (Oldalsó nyitott rendszerű), a másik pedig az akvarista oldalon "Külső szűrő házilag" névre hallgat, [link] (nem tudom, bejön-e a link, "rolki bolgja" esetleg itt megleshető).

Lényegében az lenne a jó, ha az akvárium mellé tudnám tenni; működését tekintve pedig számomra nem sok eltérést mutat, annyit tudtam leszűrni, hogy az egyik lefedett, a másik nyitott. Ennek milyen szerepe van?

Valamint az akvaristás linknél hova kell tenni az ásványvizes palackot? Azt nem igazán értem, hogy honnan

jön bele még egy cső.

A nyitotthoz pedig honnan lehet beszerezni U-alakú csövet?

Köszönöm a segítségeket előre is!


2012. ápr. 20. 07:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el amiket írtak előttem, de zöld színű U csövet kapsz az Aqua depóban asszem 2 féle vastagságban láttam. Ezen kívül van mindenféle PVC cső kb 3 féle vastagségban és hozzávaló összekötő idomok. Azokból már bármit lehet építeni. Én már olyan csöveket éptettem itthon össze-vissza. FBS-el szoktam összeragasztani őket.
2012. ápr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!