Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A gömbmoha mennyire ellenálló?...

A gömbmoha mennyire ellenálló? Tűri a néhai haltámadásokat, vagy azonnal foszlik?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy próbálkoznék vele kisebb sügereknél.
2012. ápr. 20. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Normál méretű sügérek azonnal bepuszilják. Kisebbeknél lehet próbálkozni, de valószínű, hogy hamar el fog tűnni.
2012. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg volna valami tipped, mivel lehetne próbálkozni? Az a gond, hogy ha nincs bent növény, akkor nincs ecsetalga. Ha van, akkor rögtön előjön és a növényekkel kezdi. Kiveszem, megint felszívódik. Nem tudom mit akarnak a növényekkel. Azért gondoltam a gömbire, mivel alga, gondolom nem cuppanna össze az ecsettel. A hólyagossal és anubiassal való próbálkozásom kudarcba fulladt.
2012. ápr. 20. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát vegyél egyet és nézd meg.


Nekem van egy rakat gömbmohám és nagyon szép zöldek, csak éppen sügereim nincsenek, csak kis nano halak és garnéláim vannak, amik nem bírnak annyit enni belőle, hogy meglátsszon.

2012. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!