Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A neon halak megeszik a szifó...

A neon halak megeszik a szifó hal kishalait? Vagy mit csinálnak vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerezz egy kis akváriumot,10literest(1000ft körül van)Tedd bele a kis halakat,aprór tört lemezestápot adj nekik enni,és hogy elég oxigén legyen,ugy 2-3naponta cseréld a vizet(vízkezelőszeres vízzel),és akkor nem eszi meg senki,merthogy nem csak a neonhal eszi meg őket,hanem a szüleik is.Tehát tedd külön őket.Remélem segitettem.üdv:Lucky
2009. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Én is amondó vagyok, hogy inkább a szüleik a tettesek, habár a neon is megeheti. Vagy nagyon dús növényzetet ültetsz és akkor van esélyük elbújni, vagy ki kell őket venni, amint már írták. Egy nagyobb dunctosüveg is megteszi amíg nincs aksi. Az eredeti vizet használd, takarni, levegőztetni kell. Dobhatsz bele egy két kanál konyhasót is. ( jódmenteset) Vigyázz a hőfokra és etetni is többször kell, de csak annyit amit mindjárt megesznek. Sok sikert. Salx Narval.
2009. jún. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd külön a kicsiket.
2009. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán a legegyszerűbb: ha van hozzá helyed 6-800 forintér tudsz venni ún. "guppy tank"-ot ami az akvárium egyik sarkában lebegve elfér. Így nem kell több akváriummal foglalkoznod (levegőztetés, szűrés, stb...). Etetni pedig naupilus ill. daphnia...
2009. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!