Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagy bajt csinálok, ha kikapcs...

Nagy bajt csinálok, ha kikapcsolom éjszakára a szűrőt és a világítást? Vagy legalább valamelyiket?

Figyelt kérdés
Egy ismerősnél ragadtam éjszakára, megágyaztam a nappaliban, de a fülembe zúg az akvárium szűrője. A házigazda már lefeküdt. Szerintetek kikapcsolhatom a szűrőt és a világítást? Vagy keltsem inkább fel a házigazdát?

2012. ápr. 21. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem voltak halaim. Napi 24 órából 12 órát kellett nekik a fény. A szűrőt nem emléxem hogy kikapcsoltam-e :S
2012. ápr. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1 es vagyok

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..

azt írja ki lehet kapcsolni

2012. ápr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hagyom inkább, mert annyi vezeték van itt, attól félek, hogy valami fűtést is kihúzok!
2012. ápr. 21. 00:50
 4/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne kapcsold ki! Ha a halaknak nem is ártana, te ott vendég vagy, ne kavarj be az ő dolgaiba.

Annyira csak nem lehet zavaró, előbb-utóbb sikerül elaludnod.

2012. ápr. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A világítást ki lehet kapcsolni.A szűrőt nem.Annak mennie kell folyamatosan,ahogy a fűtésnek is.

Ha kikapcsolod a szűrőt a házigazda okkal lesz mérges rád.(főleg ha igényes halai vannak)

2012. ápr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz! Marad minden!
2012. ápr. 21. 01:03
 7/12 anonim ***** válasza:
hát éjjel úgyse megy a lámpa, az előbb utóbb magától is kikapcsol
2012. ápr. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
(ha időkapcsolóra van kötve)
2012. ápr. 21. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A világításnak elég nappal menni.

A szűrőnek folyamatosan menni kell, tilos kikapcsolni!!!!!

(viszont megcsinálható teljesen némára)

2012. ápr. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
világítás kikapcsolható, szűrőt tilos! a szűrőben levő jótékony lebontó baktériumok csak a folyamatos vízáramlás segítségével maradnak életben. ha nincs áramlás, néhány óra alatt kipusztulnak és a víz biológiai egyensúlya felborul, végeredmény halpusztulás is lehet
2012. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!