Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 160 literes hideg vízi,...

Egy 160 literes hideg vízi, tető NÉLKÜLI akváriumhoz keresek fénycsövet. Adnátok konkrét linkeket?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Fénycső linket, vagy lámpatest linket? Gondolom az utóbbi kéne, hát igen, megfizethető áron nincs valami nagy választék.

Hány cm hosszú az akvárium?

2012. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
Olyan lámpába akarod szerelni, aminek nem különösebb gond, ha vizet kap, vagy víz alatti lesz?
2012. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:

[link]

[link]


Ez a kettő óccsó, de neked kell páramentesíteni, pl. üveglapot vágatni alá.


[link]


Ez drágább meg gyengébb, csak árnyéktűrő növényeket tarthatsz alatta, viszont szép és alapból vízálló. Ezeknél körülbelül csak drágább gyári megoldás van. Barkácsolni jóval olcsóbban is lehet.

2012. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van még egy jó, ez a Quad T5 fajta tetszik most nekem, van belőle többféle.


Ha 80cm széles az akváriumod arra a 2x24wattos vagy a 4x24 wattos foglalat passzol méretben.


Az aqua depóban lehet kérni hogy tengerit akarsz, vagy édesvizit és az édesvizihez lehet kérni daylight neonnal is.


Ez 2 csöves változat, itt is árulják:

[link]


Ez meg 4 csöves aqua depós:

[link]


Ez nagyon szolid fekete, kis helyet foglal és lapos.

Nagyon dekoratív lámpa szerintem. Asszem hogy van az aqua depóban 2 csöves is, hát meg kell kérdezni. Azt tudom, hogy többféle hosszúságban árulják, és ha neked több mint 80cm hosszú az akváriumod, akkor eggyel nagyobbat kell venni, de ennek vannak állítható méretű kihúzható lábai, és azzal az akvárium két szélére rá lehet tenni.

2012. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!