Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől lehet hogy 3mm-es red...

Mitől lehet hogy 3mm-es red cherry garnéláim nem maradnak meg?

Figyelt kérdés

Ha bepetésednek is, alig születnek kicsik. Ammónia az 0. Hal, vagy egyéb állat nincs. Az akvárium paraméterei:


25L

Növények vannak bőven

20 db Red Cherry van, szép pirosak, petések.

alga van egy kevés az üvegen

Kaja : Sera crabs natural, hetente 1-2 karika.

A nagy rákok nem ritkulnak!


vízcsere csak nagyon ritkán ( 2-3havonta ) ami lehet hogy nem jó, de egy ismerősöm sem cseréli a vizet, mégis lesznek kisgarniai.


Szűrő nincs, csak buborékoztató.

Co2 nincs.


Azt vettem észre hogy mikor beadtam nekik a Sera karikákat, akkor az azt követő napokban tüntek el a kisrákok.

De kérem csak az írjon aki konkrétan tudja mi lehet a gond. Aki csak találgat azt inkább kérem ne írjon, bár tanácsot azért elfogadok. Köszönöm mindenkinek aki tud nekem segíteni.


2012. ápr. 22. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én "shrimps natural" kajával etettem őket és állandóan született egy csomó garnéla. De vizet azért kéne cserélni sűrűbben. Aztán döglenek ki a kicsik, mert ők kevésbé bírják hogy nincs vízcsere. A nagyok már erősebbek.
2012. ápr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csak elírtam, bocs:

"Aztán" helyett "Azért"

2012. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:
Mérj nitrátot. Ha ilyen ritka a vízcsere, akkor valószínűleg ott lesz a gond. A kis rákoknak kajára is gyakrabban van szükségük, nem ártana gyakrabban kiegészítened a gyári kaját párolt zöldséggel.
2012. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!