Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » SEGÍÍTSÉÉG! A bettácskám...

SEGÍÍTSÉÉG! A bettácskám kifehéredett alig mozog és a farka szinte teljesen eltűnt mintha valami lerágta volna. Mit tegyeeeeeeeeeeeeeeeek?

Figyelt kérdés
MEGFOOG HALNI???:OO:(((
2012. máj. 6. 21:56
1 2 3
 1/21 Mara Acoma ***** válasza:
Mi az a bettácska?
2012. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
SZIMÁI HARCOSHAL!!!
2012. máj. 6. 22:02
 3/21 A kérdező kommentje:
vagyis sziámi!!!44
2012. máj. 6. 22:02
 4/21 Mara Acoma ***** válasza:
2012. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Mara Acoma ***** válasza:
Ez alapján halpenésznek tűnik :(((
2012. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Platypus ***** válasza:
Ennyi alapján ez egy borzalmas körülmények között tartott halálraítélt halnak tűnik. Ilyen állapotban már sajnos menthetetlen. De ha leírod, mekkora akváriumban tartottad, milyen felszerelésekkel, és hogyan gondoztad az akváriumot, akkor meg tudjuk mondani, miért kellett elpusztulnia annak a szerencsétlennek.
2012. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem értem mért pusztult el.:(((( Mindent úgy csináltam ahogy a díszállat kereskedésben mondták.Egy 5 literes akváriumban volt,azt mondták,hogy ez elég neki,buborékoztató vagy forgató vagy tisztító vagy melegítő semmi nem volt benne,azt mondták nem kell neki mert tud levegőt venni és hozzá tud szokni a szoba hőmérséklethez.Vizet is cseréltem néha benne ha már olyan volt a teteje mintha benzint vagy olajat öntöttek volna rá.Minden nap kapott enni szárított szúnyoglárvát.Akkor ezek szerint átvert az eladós nő?:((( Szegényt már nem tudom megmenteni?:OO:((
2012. máj. 6. 22:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kamu.
2012. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
5 literes? Semmi berendezés? Téged nagyon átvertek, de tudod az internet azért van, hogy tudj tájékozódni!!! Javaslom, hogy ismerd ki a halat, amit veszel és ne csak úgy találomra a legszebbet belenyomorgatni egy befőttesüvegbe. A hal már elég késői stádiumban van, valószínüleg nem lehet megmenteni de azért próbálkozhatsz, hátha kevesebb fájdalommal hal meg. Ez állatkínzás barátom.
2012. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
volt berendezés hisz voltak benne növények!!!44 még csak most lett internetem!!!!!4 ezért fordultam a díszállat kereskedő tanácsaihoz.Mit tudok tenni??Nem akarom hogy rossz legyen neki!!
2012. máj. 6. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!