Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tele van a karom borotválkozás...

Tele van a karom borotválkozási hegekkel, meg kifehéredett foltokkal (így gyógyult meg), mit csináljak azzal, amelyik még rózsaszín, de mély heg? :s Nem tudom hogy csináltam, de eléggé zavaró.

Figyelt kérdés

Sajnos nekem nagyon szőrős eleve a karom. Már 14 éves korom óta szenvedek tőle, ezért volt,amikor szőkítve volt, volt, amikor gyantázva, epilálva..de a legpraktikusabbnak a borotválás bizonyult,amit 2naponta megcsinálok és kész. Viszont, én nem is gondoltam bele abba, hogy ha a vékony kis bőrt a karomon állandóan megváom, vagy vmi, akkor ez így fog kinézni egy idő után, hogy tele van a karom kifehéredett foltokkal. Meg sem tudom számolni mennyi van, mert szinte beborítják a kaorm, főleg a jobb karom, mert a bal kezem bénább a borotváláshoz, így aztán sokszor a jobb karom bánta a dolgot.


Most van a csuklóm tájékán egy mély heg. Igazából nem akarok bőrgyógyászhoz menni, mert csak elküldene a francba, és mondaná, hogy hülye vagyok.. Kenegetem én mindennel, de azonnal kiszárad, és olyan csúnya:S Ha már a többi hegemmel nem is tudok mit kezdeni, de ez legalább gyógyuljon már meg "normálisan", én nem akarok ilyen karokkal élni...


2012. márc. 28. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
körömvirág krémet neki
2012. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az mennyibe kerül? gyógyszertárban vagy drogériában olcsóbb? mennyire hatásos?
2012. márc. 28. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
kérdésedre nem tudok válaszolni, de tanácsot tudok adni: ne borotváld! tudom, hogy mit élsz, az én kezem is olyan, mint a majomé, pedig nő vagyok. eleinte engem is nagyon zavart, de ha jobban körülnézel, rájössz, h nem vagy egyedül. rengeteg nő küzd ezzel a problémával. ha mégis maradsz a szőrtelenítés mellett, akkor ne borotváld. használj gyantát vagy epilátort. ezeknek az az előnyük, hogy éves használat után annyira elkopnak a szőrhagymák, hogy sok helyen nem is nő ki újra a szőr. ez valóban igaz, tapasztalatból írom. a borotvát meg nem szabad annyira rányomni a kézre és nem mindegy, h egyszeri használatosat használsz hetekig (nem hiszel el, h kétnaponta újat használsz:) ) vagy minőségit egy évig. én 5 pengés venust használok már több, mint egy éve ( [link] igaz, h drága, de nem vagyok tele hegekkel és jól bírja.
2012. márc. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

drogériában szoktam venni, szépen eltünteti a hegeket

és tényleg butaság borotválni a karod, szerintem ha csupa heg, akkor az sem szép...

2012. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tudom:( le kell vágni a karom:((( csak vicceltem:D

hát ez igaz... 2pengés borotvát használok, és egy borotvát akár 6x is használok, amíg nem kopik el a pengéje:S

2012. márc. 28. 13:58
 6/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy szar az epillátorom. ez az egyik. a másik, hogy nem nagyon bírta a bőröm, folyton szőrtüszőgyulladásom volt,és kipirosodott, feldagadt tőle:S a gyanta pedig nagyon fájdalmas, macerás.... és szintén vörös a bőr..
2012. márc. 28. 14:00
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
meddig vörös? 1 napig? a hegek örökre ott maradnak...melyik a jobb?
2012. márc. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az 1.válaszolónak köszönöm, a többieknek meg gratulálok, itt kiélhették a kárörvendőségüket.
2012. márc. 28. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!