Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék venni egy 450...

Darkkingdom kérdése:

Szeretnék venni egy 450 literes Akvárium szettet! Szerintetek melyik szett lenne a legjobb ártól eltekintve?

Figyelt kérdés

[link]


(Ebből az extra szettre gondoltam)


[link]


(Itt meg ugye van 4 különböző)


Melyik felszerelés lenne a legjobb?márkától ártól független olyna kéne amelyik jó és elég lenne meg jólenne?


2012. máj. 15. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőből a basic szettet:

[link]


és egy ilyen külső szűrőt hozzá:

[link]


meg egy 300 Wattos fűtőt külön:

[link]

2012. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Hable!Azért is kérdeztem mert úgy gyűjtök rá és teszekl férre hogy meglegyen!Nem akarom egyszere a lóvét rákölteni csak lassan de biztosan...nem is ez alényeg.. :) a Szűrőből amúgy melyiket? (L/H ?? )
2012. máj. 15. 21:50
 3/9 Cerberosz ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam eddig mint te igaz én csak 360 ast veszek. Ha nincs sok pénzed akkor barkácsolj dolgokat, nagy akinál jobban megéri. pl: 40 l hordós külső szűrő kb:20-22e megvan ebbe a méretbe egy 1500-2000l/h külső pedig min 30e de ha normálisat akarsz akkor ink 40e-50e. Amit a gyártó ráír oszd el 2-vel az lesz a valós. Szettet nem tarom érdemesnek venni én is külön külön válogattam össze... Am érdemes összehaverkodni valamilyen normális kisállat kereskedéssel. Kevés van jó, vigyázzz! könnyen átvághatnak. Mindenképp olvass utána. Hogy ekkora akváriumba miből mennyi kell, de ha tudod mit akarsz tartani benne akkor az adott faj igényeihez kellene igazítani a dolgokat. A szettekben amiket linkeltél 2*36W van ami szinte semmi. Ráadásul T8as is... Ha szép növényeket akarsz akkor T5 és min. 2szer ennyi.
2012. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Frontosa ***** válasza:

[link]

113-ért már egész jó

Vagy külön-külön megvenni hozzá mindent tető nélkül ha növényest akarsz és barkácsolni vagy csináltatni hozzá egy tetőt. Úgy azért egy kicsit többöl jön ki újonnan.

Üdv,

2012. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat!Sügérek lennének benne az hogy milyen hát nem tudom nagyon nagy valószínűséggel 2 márványsügér ,de az biztos hogy nem dús növényzettel lenne inkább "sziklás"!De ugye zért tettem fel a kérdést hogy tulajdonképpen megvenni megtudnám,csak ha NEM MÚSZÁJ akkor feleslegesen nem adnék ki 20-30-40-50 ezerrel többet!Éppen ezért nagyon nagy segítség amit írtattok!
2012. máj. 16. 17:11
 6/9 A kérdező kommentje:
Frontosa!amit linkeltél az nagyon tetszik!és nagyon jó árban is van!Szeretem ezt az oldlat mert segítőkészek vagytok és nem kell hülyeségbe beleugranom! :)
2012. máj. 16. 17:12
 7/9 A kérdező kommentje:
Még anniyt ha nem gond hogy azok abútorok mivel vnnak megerősítve hogy bírják ezt anag ytömeget? mert ránézésre csak egy átlagos bútor...???
2012. máj. 16. 17:14
 8/9 Frontosa ***** válasza:

Ebben az árban nincs benne a bútor. Csak az akvárium, a szűrő, a műanyag tető világítással+ fűtő, hőmérő stb. Bútorügyben ha innen rendelsz vagy az akvariumplus-ról nem kell aggódnod, elég erősek. Ha szettet rendelsz adnak belőle kedvezményt, de akkor is plussz 35-40 körül van.

[link]

Olcsóbban is meg lehet úszni ha beszélsz egy megbízható, asztalos ismerősöddel, tisztázzátok le, hogy úgy erősítse meg, hogy 600 kilót elbírjon gond nélkül.

Sügereshez ha engedi a keret érdemes hátteret készíteni, vagy készen venni, de ez már egy szubjektív dolog.

[link]

300 literest bútorral ki lehet hozni egy 100-asból, 450 literest jó szűrővel inkább 150-ből.

Esetleg ha vaterán vagy akvarista.hu-n körülnézel használtan biztos találsz olcsóbban.

Üdv,

2012. máj. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen azt utólag észrevettem hogy külön van...Nah most akarok bútort meg mindnet hozzá hátteret is...de akkor is jó árban vannak!Msot nézegetek azért hazsnáltan is mert ahogy nézem szinte makulátlan állapotban szinte fele áron lehet dolgokat kapni!
2012. máj. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!