Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy akváriumi vizinövény...

Egy akváriumi vizinövény kibir 4 órát víz nélkül?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy van, amelyik igen, de a hínáromat mikor visszacsipkedtem és a kidobandó részt kinn hagytam, szerintem nem volt még fél óra sem mire kiszáradt..
2012. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nedvesen tartod, akkor napokat is (például nedves újságpapírba csomagolva).

Ha ültetsz, akkor 5 percenként érdemes lepermetezni őket.

Csak úgy szárazra kitéve 1 órát sem bírnak ki (kivéve esetleg az anubias félék).

2012. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nedvesen tartva kibírják. lezárt nejlonba téve nem szökik el nedvesség, melegben is párás marad.
2012. máj. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mért kell kibírnia 4 órát víz nélkül? Ha szegeden vásárolok növényeket akár a trópusban, akár a némóban, mindig mondom hogy néhány órát a kocsiban fognak tölteni a növények, és akkor beleteszik zacsiba mint a halakat. Öntenek bele vizet, és még sosem volt belőle problémám.
2012. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt hogy vettem növényt, ledobtam a sarokba, mert fáradt voltam és aludtam vagy 8-10 órát, és csak utána dobtam be az akváriumba. Ez nem volt vízben, csak zacsiban, aminek be volt kötve a szája. Semmi baja nem lett, mert a növény nedves volt. A zacskóból nem tudott kiszállni a pára.
2012. máj. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!