Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy kerti tavam 500l es...

RedRosa94 kérdése:

Van egy kerti tavam 500l es mien halak és kb menyi lehet bele rakni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Aranyhal, de télen szigorúan fagymentes helyen kell őket átteleltetni ha jövőre is szeretnéd őket látni. És szerintem max 6-7db-ot mert ha többen vannak nagyon koszos lesz a víz. Nekem kb 4000literben van 12 aranyhal és 3db koi. Az legnagyobb hal kb 15cm-es.
2012. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem fóliás a tavam hanem gyári tó meder és úgy kb 90cm a legmélyebb pontja és abban ha jól tudom nem marad meg egyetlen egy hal se.
2012. máj. 21. 19:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 90 cm és átteleltek benne.
2012. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát az aranyhal és koi ponty a pontyok családjába él és ugyanúgy megélnek télen kis kerti tóba vagy a szabadba(egy olyan fajbol lettek tenyésztve ami bírja a hideget csak nem jut eszembe a neve) az-az 500 liter nálam akváriumnak számit és igen 6-7 darab érdemes bele több nem nagyon.Nyáron biztosítani kell a halak hütését 26 foknál ne legyen melegebb de mág így is meleg nekik egy picit.Jégkockával hideg csap vízzel stb..

Igaz hogy rendes tóba megél az aranyhal de pl ha belvíz feljön a tavacskába az árthat a halaknak(mivel mérgező anyagokat tartalmazhat)

2012. máj. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat.
2012. máj. 29. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!