Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szokott inni a hal?

Szokott inni a hal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állandóan vízben van.
2012. máj. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ahogy "lélegzik", átmegy rajta a víz és kiszűri belőle, ami kell neki, tudtommal. az uszonyok mögött meg kiengedi a vizet, amit a száján beenged, ha jól tudom.
2012. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az oldalsó uszonyokra gondoltam. asszem azokat is uszonynak nevezik. állandóan "fellebbennek", akkor megy ki alatta a halból a víz.
2012. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem az uszonyok mögött hanem a "nyakukon" amit történetesen kopoltyúnak neveznek. Azon meg ki meg be minden, aminek kell.
2012. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Azért elég fura lenne, ha a kopoltyún keresztül kulázna.
2012. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
aztán meg lehet hogy téleg ott tolja ki a kábelt hihi... kitudja.. kapott már rajta bárki is egy kulázó halat? a többi csak álca
2012. máj. 21. 22:23
 7/12 anonim ***** válasza:
de ott nem rottyantani szokott, hanem ugye a száján bemegy a víz, ott meg, ami vagy uszony vagy kopoltyú vagy mi, ott meg kijön a víz, szóval csak kiszűri belőle magának a cókmókot gyorsan és ki is megy a víz egyből, nem emészt meg mittudomén. de nem vok biológus csak a főoldalon megjelent a kérdés és beleirkáltam, de sztem kb. így van. az uszonyos hozzászóló voltam.
2012. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
dehát most az uszony, az uszony... a kopoltyú meg kopoltyú... te téleg nem vagy biológus... nade a másik meg hogy a kopoltyún nem szüröget semmit, csak oxigént vesz fel... szürni egyedül a busa szokott de szentem nem arra gondoltál :D
2012. máj. 21. 22:43
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez olyan kérdés kb, mint hogy mi eszünk levegőt?


A halak nem isznak vizet. A víz nem jut el a gyomrukig, csak a kopoltyújukig, ahol az oxigénkiválasztás történik. A víz tehát a légzésükhöz kell.


[link]


[link]

2012. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha eszik a hal akkor száraz kaját eszik a vízalatt?Természetesen nem,mivel eleve vízből is nyel ha onnan táplálkozik,legyen az növényi vagy állati eredetű kaja .És ez elég is neki,bár lehet stikában néha lenyel egy egy korty vizet csak úgy natúr is
2012. máj. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!