Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta kishalakkal van valakine...

Betta kishalakkal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Már egy pár napja tojássárgáját adok nekik, de szeretnék átváltani másra. Sajnos keltetni nem tudok semmit, mert nálunk a boltban nincsen semmi olyasmi. Ti mit tanácsolnátok?

2012. máj. 29. 11:42
 1/3 anonim válasza:
0%
Nekem csak BaBetta kismotorokkal, hát a tojást nem szereti, de benzin helyett akár kerozinnal is elmegy...
2012. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Ha van ismerősöd, aki nagyobb városban lakik, akkor kérd meg, hogy vegyen egy zacskó sera artemia petét és küldje el postán. Sima levélbe belefér, minimális bélyegköltsége van. Ennél jobb nevelő eleséget nem találsz. Ha már nagyobbak, akkor a cyclopsot is elfogadják, ezt télen szokták élve árulni bolha helyett, meg nagyobb halasok fagyasztva is tartják. Esetleg te is elmehetsz planktonozni, kisebb pocsolyákból gyűjthető.
2012. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell semmilyen keltetéssel foglalkoznod... Én sima baby halkajával etettem őket, lehet kapni bármelyik állatkerben. megveszed porrátöröd és beszórod neki, én így etettem őket. Egyre vigyázz!!! az első 3 hétbe ne cserél vizet, én az első csoportomat így vesztettem el... 2 hét után vízcserét csináltam, mert a tojássárgája nagyon beszennyezte (pedig csak 2 napig adtam nekik az elején) így az összes megfázott... sok sikert hozzájuk! :)
2012. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!