Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat, halakat ajanlotok?

Milyen halat, halakat ajanlotok?

Figyelt kérdés
Ostoros szivarvanyos kalaszhalam van es torpe pottyos kalasz.illetve almacsiga.mit tehetek meg hozzajuk?54 literes akvarium,novenyek,inkabb ilyen pici formas nanoakvariumnak berendezve,kisebb meretu halakra gondoltam...
2012. máj. 30. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Te már írtál ki kérdést ezekkel a halakkal.(emlékszem rá)


Az ostoros halakat nem társashalak,mert a hosszú úszóit más halak csipkedik.. Ezért mindig azt tanácsolják hogy egyedül tartsuk az ostoros szivárványhalakat.

(aminek a minimumi akvárium mérete 60 literes legyen)


Jó lenne tudni hogy az 54 literes akváriumban mennyi ostoros, mennyi törpe pöttyös és mennyi csiga van.Mert lehet hogy már így is túl vannak telepítve.

A halak sem érzik jól magukat ha össze vannak zsúfolva..

2012. máj. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tari alex válasza:
Vegyél arany halat az szép(én szerintem) nekem is van nagyon jó és néha kivánok is tőle bár nem teljesül de jól érzem magam vele nekem kettő van eddig!!!!Vegyél te is???
2012. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelenleg 1almacsiga,3pottyos kalaszhal,es 6ostoros.
2012. máj. 31. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!