Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az Omniforte ugyanaz, mint az...

Az Omniforte ugyanaz, mint az Omnipur? Erősebb vagy másra jó? És a Baktotabs valóban jó gyógytáp?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni betegség esetére dolgokat, amíg van pénzem. Tuti akkor nem lenne, ha kéne :) Ezzel kapcsolatban kérdeznék a fenti Sera termékekről.
2012. jún. 5. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 10 év alatt egyszer kellett Sera bactopur direct hasvízkórra, és azóta nem kellett semmi.


Szerintem előre venni hülyeség, mert mivan ha pont mikor kell, addigra jár le a szavatossága. Inkább tegyél félre egy 5 ezrest a fiókba vészhelyzet esetére.

2012. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy kifejezetten ilyen alkat vagyok... Akármennyi van valamiből egy boltban, mire odajutok, hogy veszek valamit, elfogy. Aztán rendelhetek netről, ahol meg szállítási határidő van... Sajnos mindig kifogom ott is a 2-3 hetes várakozást. Tisztára hihetetlen, de sajnos ilyen vagyok.


De szerintem mindenesetre jól jönnének a vélemények :) Mert ha odajutok, hogy betegség, akkor a gyógytápot is megvenném :) Akkor legalább arról szeretnék valamit megtudni.

2012. jún. 5. 20:15
 3/3 Platypus ***** válasza:
Keress egy helyet, ahol neptun termékeket forgalmaznak. Alapvetően a Sera termékekben is ugyanazok a hatóanyagok vannak, csak máshogy kombinálva és hangzatosabb néven. A neptun teljes gyógyszerskáláját megveheted úgy 1000 Ft-ból. A gyógytápokban antibiotikumok vannak, nem szabad minden betegségre csak úgy adagolni. Csak komolyabb bakteriális fertőzések esetén. Én sem javaslom az előre gyógyszervásárlást. Ha van egy csomó lötty otthon, kevésbé hajlamos az ember átgondolni, pontosan melyik is az az egy, ami az ideális az adott betegségre. Több vagy rossz gyógyszert adni meg önmagában is felér egy betegséggel. Amíg nem hozol új halakat és jól működik az akváriumod, addig nem kell betegségektől tartanod.
2012. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!