Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül?

Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül akváriumhoz tetősín? műanyagtetőm van azt elcserélem üvegre, mennyibe kerül 112l akváriumhoz tetősín és ebbe való üveg vagy plexi, vagy ti ismertek más módot a rögzítésre, a világítást én csinálom az a mennyezetről lóg az akvárium fölé

2012. jún. 13. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb 10 ft. Ha lehet kapni.

Nekem úgy van megcsinálva, hogy az akvárium merevítései (széleken és középen) direkt úgy vannak kialakítva, több üveglapból, hogy rá tudjam tenni az üveg tetőket (2 db ból áll) és ha ráteszem, akkor van egy síkban az egész, a merevítés, meg a tető.

A sín is jó, de ott is 2 db-ból vágatnám le az üveget.

Ha nincs középen merevítés, akkor hosszában vágatnám ketté.

Úgy ha etetni kell, vagy szellőztetni akarod, vagy bármi más, elég csak az első felét hátra tolni, nem kell az egészet. A világítást meg akár rá is teheted az üvegtetőre, csak ne a sínre kerüljön a súly, hanem az akvárium széleire.

2012. jún. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem szabvány a méret és az alakja is a teteje teljes sík minden oldal egyforma magas, ez a baj és arra voltam kíváncsi lehet-e ilyet venni valahol
2012. jún. 13. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a fontosabb, hogy hol. Nyilván a halas boltokat kell végigjárni, én mondjuk régen vettem ilyet, de akkor alig kaptam. Az ára nem húzós, meg ha üvegesnél vágatsz üveget, az se olyan eget rengető összeg.

Szerintem egy 1000-ből megvan az egész.


Arra figyelj, hogy ha vágatod az üveget, akkor a sarkát vágasd le, hogy a technika vezetékeit, csöveit, ki tudd vezetni.

Meg vágathatsz még kis üveglapokat, amit merőlegesen ráragasztol szilóval az üvegtetőre, fogantyúnak-ha gondolod.

2012. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De amúgy ha úgyis takarni akarod, és van hozzá gyári tető, akkor az miért nem jó?
2012. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jobban tetszik az üveg, van külön világítás amit én csináltam, és az jobb mint a sötét műanyag
2012. jún. 13. 10:04
 6/7 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat!
2012. jún. 13. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Vettem már az Atlantiszba műanyag sínt, de általában nincs neki, viszont ha megkéred, akkor tud hozni.
2012. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!