Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki alkalmazott már sófürdő...

Valaki alkalmazott már sófürdőt bársonybetegség ellen? Túlélték a halak?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete látom, hogy vakaróznak a halaim és amikor jobban megnéztem őket láttam rajtuk azt az aranyszínű fátyolt és pöttyöket. Első héten kezeltem őket parakillel és teljes sötétségben voltak. Majd nem változott semmi, ezért egy gyenge sófürdőt kaptak, majd megint takarás. De még mindig nem múlt el, ezen a héten parakill turbót kaptak, de nem akarnak meggyógyulni.Olvastam valahol, hogy 3%os sófürdő hatásos lehet nekik. Csak azt is írják hogy felér egy nyúzással. Nem tudom mit tegyek és hogy hogyan csináljam. Nem akarom, hogy elpusztuljanak. Mert amúgy mindenki jól van, esznek, úszkálnak rendesen.
2009. júl. 5. 08:32
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
A 2-3 perces sófürdő ideiglenes megoldás, a gyógyszer beszerzéséig.Itt A halak akvarisztika oldalon, leírtam már egyszer az esetleges kezelést.A 4-5 ik oldal körül találod.Hogy lehet leghatékonyabban kezelni a bársonybetegséget, kérdésnél.
2009. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!