Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jó a aquaplant panzi ha csak...

Jó a aquaplant panzi ha csak kavics talajom van?

Figyelt kérdés
csak kavics talajom van ilyet tennék a gyökerükhöz, vagy sera florena mennyi kell 100l hez

2012. jún. 21. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom biztosan, de szerintem ebben csak nyomelemek vannak.

Én sera flore plust szoktam használni, abban biztos vannak makroelemek is, nekem bevált, elég jó cucc. Fél tablettákat szoktam ledugdosni 1-1 növényhez, hónapokig elég. De rá is van írva az adagolás.

Állítólag még a JBL golyók jók.

2012. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én JBL-t félévente 1 dobozzal és panzit havonta egy dobozzal rakok szanaszét a talajba mindenhova, mert itt be van gyepesítve a talaj. De ha külön vannak a növények csokrokban, akkor 1 növényhez egy tabletta.
2012. jún. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
A panziban is vannak makroelemek. Viszont ha megnézed, milyen kis légypiszoknyi adagot adnak, már rögtön a létező legdrágább lesz ami nálunk kapható. A tetra plantastart tartalmaz még makroelemeket, de rendelésre se tudtam szerezni sehonnan eddig.
2012. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Rá van írva, természetesen nem kell ragaszkodni hozzá. Azért nem mindegy, mennyi és milyen növényeid vannak.
2012. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!