Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak, ha tojásokat...

Mit csináljak, ha tojásokat rakott az afrikai óriáscsigám?

Figyelt kérdés

Raktak le zöld (?) tojásokat és gondolom akkor azokból kicsik lesznek. De mért zöldek? Nem fehérnek kéne lenniük?? Anyum nem akarja őket megtartani. Mondta hogy szedjem ki. De ha csak úgy kidobom akkor is kikelnek nem?? Vagy össze kell őket taposni?? Mennyi idő még kikelnek?? Most akkor mit csináljak velük?? Gondolom nem fáj nekik, ha összetöröm a tojást.

Lehet, hogy buta kérdések, de engem ez érdekelne. A segítséget előre is köszönöm!


2012. jún. 22. 09:52
 1/7 hollófernyiges ***** válasza:

A csigák rettenetes mennyiségű tojást tudnak lerakni és ha nem csinálsz velük valamit, akkor hamarosan mindent ellepnének. Ha ilyenkor összetöröd vagy megfagyasztod a tojásokat, azzal még nem okozol szenvedést, nem úgy mint akkor amikor már kikelnek.

(a zöldet nem tudom, enyémek fehéreket raknak)

2012. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Off: honnan lehet szerezni afrikai óriáscsigát? nektek honnan van?szeretnék én iis:)
2012. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 hollófernyiges ***** válasza:
Ha a neten rákeresel, csomó helyen osztogatnak ingyen csigát (Achatina fulicát, az a leggyakoribb és legkönnyebben tartható) vagy 2-300 Ft-ért a ritkább fajtákat.
2012. jún. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Keresztanyuméktól kaptam őket. :)

Akkor azt mondjátok még most törjem össze őket??

2012. jún. 22. 10:35
 5/7 hollófernyiges ***** válasza:
Ha akarsz kiscsigát akkor annyit hagyj meg, a többit meg törd össze mielőtt kikelnek és jól nézd át a földjüket hogy nincs-e még eldugva, ne akkor lepődj meg amikor egy reggel ötven minicsiga mászkál mindenfelé :)
2012. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Küldj nekem postán:))
2012. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hollófernyiges ***** válasza:

[link]

2862 hozzászólás, ha valaki csigát szeretne.

2012. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!