Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom rávenni apukámat,...

Hogyan tudom rávenni apukámat, hogy legyen egy Afrikai Óriáscsigám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon megtetszett ez az afrikai óriáscsiga és nagyon szeretnék egyet születésnapomra.Anyukám megengedi de apukám nem, nagyon ellenkezik. Anyunak sem sikerült meggyőznie:( Pedig gondját viselném.És még csak nem is kerül sokba..

Könyörgöm segítsetek!


2012. febr. 26. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legmeggyőzőbb az, hogy sose lesz büdös, mint pl. egy rágcsáló, mert az ürüléke nem szaglik, a terráriumának csak nedves földszaga lesz. Persze ne hagyd, hogy bármi is megromoljon benne!
2012. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

igen az előzőnek igazat adok nem lesznek büdösek...

ha adhatok néhány tippet (énis csigamániás vagyok)

-a terrárium minimum 30x40x30-as legyen (www.wonderglass.hu itt nagyon olcsón tudsz csináltatni egyet neki(k))

-ne egyedül tartsd nem jó neki egyedül mármily meglepő

alulra tőzegmohát, vagy tőzeget rakj

-minden nap fröcskölj be nekik egy ilyen virágfröcskölő izével hogy a megfelelő páratartaom meglegyen, ezen kívül legyen egy itatótál de a víz benne ne haladja meg a 2cm mélységet

-WWW.CSIGAVILÁG.HU- olvasgass sokat:)

2012. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönööm
2012. febr. 26. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi,de vegyél pici csigát,sokkal olcsóbb,és a viz nem hogy ne haladja meg a 2 cm-t,de először a 2 mm-t sem! A csiga könnyen belefullad!

Ha pici csigut veszel,akkor elég neki egy kisebb befőttes üveg először! Ezt apukád is értékeli,mert kell sokat rákölteni! Szépia kell állandóan neki,és amúgy azt is mond neki,hogy ez nem nyálkás,mint a sima csiga,és nem büdi,olcsó állat,nem hangos,nem harap,és nincs útban! :)

2012. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült rábeszélni aput? :)

2012. ápr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia

Igen:))

2012. máj. 4. 19:18
 7/7 anonim ***** válasza:
A befőttes üvegre vagy a terráriumát fedjétek le mert, ilyenkór tűnik fel hogy nem is ojan lassú állatok.XD :)
2012. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!