Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nálatok milyen táptalajok...

Nálatok milyen táptalajok váltak be? Nagy fényigényű növényekhez?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatboltban kérdezősködj. :) Sok szerencsét!
2012. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ott bármit rámtukmálnak...

[link]


itt van egy csomó,sokan mondták a Aquatic Nature Pro-Soil-t,de az érdekel,hogy lehet más is jó!

2012. jún. 22. 16:07
 3/3 Platypus ***** válasza:
Magas fényigényű növényekhez mindenképpen agyag talaj kell,jó táptalajjal kombinálva. A véleményemet nem osztják sokan, de szerintem ezen belül kvázi mindegy, a lényeg, hogy passzoljon az elképzeléseidhez a színében és a vizet befolyásoló tulajdonságaiban. pH és vízkeménység "stabilizáló" talajokat csak akkor szabad venni, ha lágy vízben gondolkozol, különben két vízcsere között ingadozni fognak a vízértékek az első pár hónapban. A pro soil is egy teljesen jó talaj. A profik az ADA talajokat tartják mindennél jobbnak. Szerintem a lényeg az agyag, és hogy egy jó táptalajt válassz alá, amiben mikro és makroelemek is vannak. Én oliver knott talajt használok, hasonló a pro soilhoz, csak kicsit nagyobb és kerekebb bogyói vannak, és durván lágyítja a vizet új korában.
2012. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!