Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az unoka tesómtól kaptam...

Az unoka tesómtól kaptam ajándékba egy vitorláshalat. De nekem 30 literes akváriumom van. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ajándékozd el.
2012. jún. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az akvariumba meg nincs semmi..pont ma akartam elmenni halat venni mert hetvegen járt le a 3 hét üres járatás..akkor amíg nemtalalok neki gazdát addig lehet ott??(meg picike)
2012. jún. 25. 09:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Addig igen, persze.
2012. jún. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nagyon jól érzi magát.Úgy hogy inkább meg is tartom.Köszönöm a segítséget.(:
2012. jún. 25. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg találsz neki gazdát, addig tarthatod a 30 l-es akváriumban, de semmiképpen se maradjon benne. A vitorláshal igényli a csapatot, tehát legalább 4 db-ot kéne belőle tartani, de nem ilyen kicsi akváriumban, hanem minimum 150 literben, mert megnő 10 cm-esre. Ez hal nagyon nem fogja magát jól érezni nálad hosszú távon, és fajtársak nélkül, kis helyen, rettentő agresszív lesz. Vagy vegyél egy sokkal nagyobb akváriumot és mellé néhány másik vitorlást, vagy ajándékozd el. Ezt pedig olvasd át: [link]
2012. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tök jól elfér eszik vidám jól érzi magát.:DDUgyhogy megtartom.(:
2012. jún. 25. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Na igen..Majd mond ezt 1 hónap múlva..ha még életben lesz.

A vitorláshal nőni fog,kicsi lesz a helye..

2012. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ilyes levente54 ***** válasza:
Add be egy allatuzletbe ahol halakat tartanak enszerintem ! En is ezt csinaltam az aranyhalaimmal!Es meg jol is jar4sz mert meg adnak is erte valamit!!!:)
2012. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tartsd meg addig, amíg lemégy a boltba lisztért meg paprikáért. Aztán óvatosan vedd ki, stresszmentesen kalapáld szét, fej le, belek ki, a sütésnél vigyázz, nehogy nagyon megkapja az oldalát. Tölteléket én nem javaslok bele, csak sima paprikás lisztbe forgatva lesz jó!
2013. dec. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!