Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baly?

Mi lehet a baly?

Figyelt kérdés
A szüli napomra kaptam eggy arany halat. Kaptam hozá eggy akváiumot ish. H tudhátnám meg h hány literes? Am ha nincs tisztíó hal akkor kell veni egy tisztitó gépet?
2012. jún. 30. 12:40
 1/5 anonim válasza:
0%
NA ezt nem értem fogalmazd meg normálisan a kérdést egyébként a kiszámolás pedig úgy van hogy 7.-es matek könyv -.-
2012. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
deh én csak 12 vagyok :( segícség!!!!!!!!!
2012. jún. 30. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem tisztán,de nincs olyan,hogy tisztító gép csak algaevő hal vagx fogsz valami akvárium törlőt és ha úgy látod ,hogy algás akkor le törlöd.Az aranyhal hidegvizi hal 10-25 c° fokos vizet igényel és 100-150l-es akváriumokban kell tartani mert nagyra nő.
2012. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv

Azt hogy hány litere egyféleképpen tudhatod meg, úgy koyg kiszámolod.

Leméred az akvárium három,egy csúcsba futó élét, s ezek szorzatát elosztod ezerrel. nem is volt olyan nehéz :)

"Tisztító gépet" vagyis szűrőt minden képen venni kel ha van "tisztító hal" ha nincs. ez nékülözhetetlen, még éjjel se kapcsold ki. Amennyiben szeretnél úgy halat tartani hogy tudod mi jó nekik, javaslom olvass utána a témának, előszöris kezd ezzel: [link]

2012. jún. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ma 12:53 -én meg tizenhárom, és már legalább 7 éve tartok halat
2012. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!