Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tetszik életem első...

Hogy tetszik életem első akváriuma?

Figyelt kérdés

Ha van valami javaslat is szívesen fogadom.

[link]

[link]


2012. júl. 4. 10:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a két kép ugyanaz lett,majd javítom!de a lényeg látszik.
2012. júl. 4. 10:49
 2/13 A kérdező kommentje:
2012. júl. 4. 10:50
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmegy, nem rossz, csak én több növényt tennék bele. Nekem a zöld akváriumok tetszenek, amik őserdő hatást keltenek. de ez is jó, nem rossz. Majd halakkal még jobb lesz.
2012. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
zsír :3
2012. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem profi és nyilván fog még nőni a fű benne és akkor több lesz.
2012. júl. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem rossz, ha megnő a növényzet még jobb lesz. Addig a gömbmohákat jobban előtérbe helyezheted, és a jávait is teheted majd lentebbi szintekre is.

Egyébként ami feltűnt, hogy így ránézésre ez a szűrő iszonyat kicsi. Mekkora akvárium, és mekkora a szűrő? És amúgy mi ez az aljzat?

2012. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mivel ez az első akváriumom,nem mertem bele többet venni,ha ez megmarad pár hétig,akkor tuti rakok bele még sok füvet,meg amúgy is magától is nő majd.

Az akvárium csak 40 literes a szűrő pedig Eheim pick up 2008 (szóval nem kicsi).

Talaj: JBL madao (ez kb 9 liter,ami most benne van) és vannak benne tápgolyók a növényeknek.

2012. júl. 4. 11:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyobbnak tűnt az akvárium, 40 literbe tényleg elég. Jó lesz ez, majd még "összeérik" :).
2012. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bamboochatheone ***** válasza:
Szép, de nekem kicsit vastag a talaj.:D De mindenki a maga ízlésére rendezi be.:D
2012. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De a manadoba nehéz ültetni ha vékonyan van lerakva, úgy kirepül belőle minden.
2012. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!