Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok nekem abban segíteni,...

Tudnátok nekem abban segíteni, hogy a digitv a csatornákat sorba raktam, ahogy nekem tetszik, de a csatorna előtt ott maradt az eredeti sorszáma. Hogy oldjam meg hogy ami az az első azelőtt az egyes szám legyen?

Figyelt kérdés
Pl. Az rtl klub nekem az első, de előtte a 3-as szám ott maradt, utánna a tv2 jön, ami eredetileg a 4 szám volt. és ha benyomom a 2gombot akkor a nem a tv2 jön be, hanem ami eredetileg ott volt.

2012. ápr. 23. 19:54
 1/1 anonim válasza:
Már nem megoldható!A legújabb szoft miatt ilyen.Csak ők tudnak csatornát rendezni.Esetleg próbáld a kedvenceknél beállítani.
2012. ápr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!