Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy erosebb neont az...

Vettem egy erosebb neont az akvariumomba helyre jonnek meg a novenyeim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy az akvariumomba gyenge volt a feny.Ezt kicsereltem es a megbarnult novenyeim helyreallnak maguktol vagy azokat mar lokhetem ki?

2012. júl. 4. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez több dologtól függ, nem csak a világítástól.

Egyébként ha ugyanannyi wattos, mint az előző, akkor nem erősebb, legfeljebb más összetételű lehet.


A barnulás viszont pl tápanyaghiánytól is lehet, és akkor hiába az erős fény. Locsolj nekik easy life profitot, meg easy carbot. Úgy már jónak kell lenni.

Ha frissen ültetett növény, (pár hetes) akkor az átültetés is megviselhette, szóval lehet hogy rendbe jön.

Ha megbarnult a levél, azt valószínűleg el fogja veszíteni, de hozhat új hajtást.

2012. júl. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha menthetetlenül megbarnult egy levél, azt inkább vágd le pengével, mert csak energiát szív el az egészséges résztől.
2012. júl. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!