Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Minden hal kiskorában fekete?...

Minden hal kiskorában fekete? (lent)

Figyelt kérdés
A barátnőmnek születtek kicsi halak,de nem tudom,hogy melyik haltól lehetnek ,mert van neki black mollyja és neonhala. A black molly korom fekete.A kicsik szintén feketék,de van egy kicsi neonszínű folt a fejükön.Csak érdekel,mert tíz db-ot nekemadott.És még annyit,hogy mennyi idő a latt nőnek akkorára,hogy kinézetükről meg tudjam állapítani,hogy neon,vagy molly?
2012. júl. 6. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem molly lesz az.
2012. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak akkor mi az a neon a fejükön,mert a molly maximálisan tatőtől talpig korom fekete.Legalábbis a barátnőmé.
2012. júl. 6. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Tuti molly. Ők picinek is olyan feketék, mint a nagyok.

A neon ikrázik és ezt társas aksiban nem fogja megtenni (már a vízminőség miatt sem).

És nem, nem minden hal fekete kiskorában. Vérplattik, szifók pirosasok, a guppi szürke, yellow és rot-rot sügér citromsárga, a betták hófehérek

2012. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt írják, hogy ez neon ivadék:

[link]

2012. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval a neon az ezüst színű kiskorában, de úgy az egész hal.
2012. júl. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez a hagyományos neonhalhanem van bennük kis világítás.De nem neonhal.
2012. júl. 7. 12:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs azt akartam írni,hogy a barátnőmé nem az a hagyományos neonhal,csak van bennük egy kis neon.
2012. júl. 7. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!