Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Békát és halat lehet együtt...

Békát és halat lehet együtt tartani?

Figyelt kérdés
2007. aug. 18. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kis halakról van szó (guppy, szifó, zebradánió, szumátrai diszmárna, és társaik) akkor nem, mert megeszi őket! Ha nagy diszhalak (arany,vitorlás,angolna...) akkor nem eszi meg, de nem nagyon birják egymás buráját! De menj egy egy halakhoz értő emberhez, mondd el milyen halaid vannak, és ő ad pontos választ ;)
2007. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ, hogy milyen békát akarsz tartani mellette. A teknős nem jó, de vannak direkt akváriumba való békucik is
2007. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval! Pl. karmosbékát tarthatsz halakkal, ők nem nagyra nőnek!De ha van pici is akkor inkább ne!
2007. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyhalak mellett is csak akkor, ha nem szretnéd hogy szaporodjanak:)))
2008. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Karmosbéka, törpe karmosbéka
2018. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!