Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A neonhal 20 fokos vízben jól...

A neonhal 20 fokos vízben jól tudja magát érezni?

Figyelt kérdés
Szeretnék neonhalat, de azt olvastam h elvan ilyen hideg vízben is. Valahogy én ezt nagyon hidegnek találom. Szerintetek?
2012. júl. 9. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hideg. Az, hogy épp hogy kibírja, nem jelenti, hogy jól is érzi magát. Szerintem egy trópusi akváriumba alapfelszerelés a fűtő, ha elég meleg van, úgysem kapcsol be.
2012. júl. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na akkor egyetértünk. köszi, mert nem szeretném megfagyasztani szegényt.
2012. júl. 9. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
20-24 fok között ideális neki. Szóval olyan 22-23 fokra beállítod a fűtőt, az jó.
2012. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 YourDestiny ***** válasza:
A sima neonhalnak ez nagyon alsó határ, de hogy milyen halakkal tarsítanád, az nagy kérdés. Mellesleg miért nem oldható meg egy automata fűtő?
2012. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy automata fűtőt vegyél az akváriumba, mert a 20 fok nem lesz jó.
2012. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg is 27 fokos a halaim miatt, csak kezdenek az elevenszülőim elfajzani, és neonra szeretnék váltani, és ezt hallottam, mivel hülyeségnek gondoltam azért kérdeztem itt. Szóval nem akarok halat fagyasztani.
2012. júl. 9. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
22-25 fok között kell lenni a hőmérsékletnek!(kb)Én is egyetértek azzal,hogy hideg a víz!
2012. júl. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!