Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Élőkő! (többi lent)?

Toricsuy kérdése:

Élőkő! (többi lent)?

Figyelt kérdés
Tervezek egy kisebb akváriumot, amibe élőkövet szeretnék tenni. kell valami extra bele?

2012. júl. 10. 16:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon köszönöm a válaszodat. Sokat segitettél. Te megértetted mit szeretnék de megind csak megkérdezem az az az ozmo viz?
2012. júl. 11. 10:29
 12/20 A kérdező kommentje:
Szoval mevan az akvárium....beleteszem a talajt (homokot, vagy koralzuzalékot) behelyezem az élőkövet. kész de biztos hgy lesznek benne élőlények? és nem elég neki a vizforgató szivattyú ( ebből ketőt tennék bele ) kell e bele valamilyen szer? ezekről még nem tudok...+ozmovíz
2012. júl. 11. 11:16
 13/20 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire suta vagy?!


A korall TENGERVÍZBEN él. Hogy akarsz korallt tartani, ha nem csinálsz egy tengeri akváriumot!?


Ha pedig az élőkövet berakod sósvízbe habzás nélkül akkor pár hét és beborul az egész rendszer.

2012. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Elnézést de maga megennyire idiot? Képzelje másnak sikerült. Nem a maga válaszára voltam kiváncsi hanem aki elözöleg irt. Egyébként is ki a f¤szom akar koralt bele? Ön ki veszi a gyerek jolelküségét joidulatuságát. Nem az volta kérdés HOGYAN CSINÁLJ TENGERI AKVÁRIUMOT NAGY MÉRETBEN.
2012. júl. 11. 19:08
 15/20 A kérdező kommentje:
És képzeéje el nem vagyok olyan hülye hogy ne tudjam hogy tengerviz kel van kb ötven állatom a halaktol kezdve a madarakig és már minden féle állatom olt csak tengerben élö nem.5 éve az az álmom hogy legyen legalább egy picike tengerben élö lényecském akár sok akár kis ideig. Én hobbi állat tarto vagyok és tenyésztem is öket csak ehez nem értek mert nem volt még elég sok értelmes ember ahhoz hogy elmagyarázza egyben. Ha arra gondol hogy azt kérdeztem mi az az ozmo viz anyit tudok hogy lágy viz amivel lágyitsák a vizet valami ijesmi. Maga meg maradjon csendbe. Köszönöm.
2012. júl. 11. 19:14
 16/20 anonim ***** válasza:
58%

"5 éve az az álmom hogy legyen legalább egy picike tengerben élö lényecském akár sok akár kis ideig"


És ezt mibe akarod rakni ha nem tengervízbe?!


Jesszusom, de h*gyagyú....


RO vizet pedig meglepő módon egy mezei RO készülékkel lehet készíteni.

2012. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Rohaggyon meg maga ténleg ennyire hülye. Sziszi nem tudom maga bolond nem vagyok magára kiváncsi.
2012. júl. 11. 19:47
 18/20 anonim ***** válasza:
49%
Ez valami Rejtő paródia?
2012. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
No it is the real world!
2012. júl. 11. 19:54
 20/20 reptoid ***** válasza:

Mindegy, ahogy nézem neki sosem lesz semmilyen tengeri állata :D

1) Meglátja a minőségi élőkő árát és elmenekül.

2) Meglátja egy ozmóvízkészítő árát és elmenekül.

3) Vesz egyet használtan (HÖHÖ víztisztítót használtan..., epic fail) majd meglátja, hogy abból épp csak csöpög a víz és feladja. Neki fél perc alatt kell x hektó :D

4) Mire elrendezi a rossz minőségű köveit (amiben semmi élet sincs), addigra 3x algaváltás megy végbe, feladja.

5) Nem lesz semmi látható élőlény a kövein, feladja.

6) Kap valakitől ingyen díszalgát, üvegrózsát stb (fraget senki nem bízna rá), de mire visszajön az ajándékával már kipárolgott a víz, csupa sókristály az akvárium, feladja egy napra.

7) Nem folyik gyorsan az ozmó, felönti csapvízzel másnap. Következő napra nem csak a víz párolog el, hanem még a baktériumok is meszes vázat építenek a kemény csapvíztől. Marad egy rossz akvárium benne berothadt büdös zöldalgával. Egy életre megutálja az egészet.

+1) Az akvárium ragasztóra nem figyelt, pikk-pakk elenged a noname akváriumragasztó a sósvíztől.

2012. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!