Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kell levegőztető a kis guppiknak?

Kell levegőztető a kis guppiknak?

Figyelt kérdés
2 kis guppim van egy befőttes üvegbe raktam őket 1 napja, most nagyon jól érzik magukat, de nem tudom, hogy kell-e nekik levegőztető és hogyan cseréljem a vizet.

2012. júl. 12. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A halak nem befőttes üvegbe valóak..

kell nekik levegőztető

2012. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne már...

Befőttesüveg alkalmatlan halak nevelésére. Egy 20 literes medence kellene minimum, SZŰRŐVEL. A levegőztető senkit nem érdekel. Vizet pedig cserélhetsz 3-4 naponta 15%-ot.

2012. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 YourDestiny ***** válasza:
Igen, az öt literes üveg se lenne jó, mivel nem szögletes alakú. Ahogy Murr írta, kell egy kisebb akvárium, szűrővel, ami egyben levegőztet.
2012. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nemrég születtek kis halaim ők 1 hónapig vannak befőttes üvegbe levegőztető nélkül mivel az akváriumba nagy halak vannak és amíg ilyen picik megennék őket! mennyi idősek kb a kis guppik?
2012. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3 naposak.
2012. júl. 12. 20:49
 6/7 A kérdező kommentje:

Egyébként csak hirtelen raktam befőttes üvegbe mikor meg láttam őket, van egy 5 literes akváriumom csak elrepedt egy kishelyen majd akkor meg javítom.

Az már 1000 % hogy elég lesz 2 db 1mm-es guppinak. =D

És köszii a komikat

2012. júl. 12. 20:58
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Nagyon durva szemed lenne, ha 1 mm-es guppikat is meglátnál :D
2012. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!