Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi ideig kell állnia a...

Mennyi ideig kell állnia a víznek részleges vízcserekor? Elég pár óra vagy több kell?

Figyelt kérdés
A klór miatt kérdezem. Egyébként teszek bele vízelőkészítőt is. Sajnos nincs sok időm.

2012. júl. 12. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
13 min.. Szerintem :D
2012. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 YourDestiny ***** válasza:
Én felesleges dolognak látom a vízkezelőt, mindig jobb a természetes utat választani. Elméletileg 12 óra elég, a gyakorlatban nem tudom. Én min. 16 órát szoktam írni, de itthon mindig megvárom a 24-et. Ha levegőztetsz, akkor elég lehet 3-4 óra, de akár 1-2 is. Szóval nem olyan egyszerű ezt megválaszolni. Ha vízkezelőzöl, arra valószínűleg rá van írva, amire kíváncsi vagy.
2012. júl. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legalább 4-6 órát várj vele. Ha érzékenyebbek a halaid, akkor többet. De ennyi idő alatt átveszi a hőmérsékletet, a klór pedig a vízelőkészítő miatt hamarabb elillan vagy megkötődik.
2012. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!