Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tűzhasú gőte kérdések?

Tűzhasú gőte kérdések?

Figyelt kérdés

Két hete vettem 2db tűzhasú gőtét,egy kínait és egy japánt.A kínai szépen eszik, megesz mindent amit adok neki(szöcske,hangya,szárított szúnyoglárva),a másik japán viszont amióta megvan nem evett semmit.Próbáltam mindent amit a másik megevett de semmi:( Aztán beraktam egy élő csontit és bekapta, csak túl nagy volt...Mivel próbáljam etetni?

Aztán a japán egyszer csak mintha vedlene, szinte az egész bőrét "levakarta" magáról.Ez baj?Sima csapvízben tartom őket.


2012. júl. 17. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A japánnak próbálj tubifexet letenni a szája elé kis csipesszel, egy kőre. Ha ráfókuszál, és ott mozognak a szája előtt, 1 percen belül rá kéne hogy harapjon.
2012. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dioxyde ***** válasza:
Még gilisztát is adhatsz neki vagy élő szúnyoglárva ha nincs akkor fagyasztott,kis guppi ezek közül csak megeszik vmit.
2012. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A csapvízbe pedig kell nekik klórtalanító tudtommal
2015. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!