Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ilyenkor is menjen a szűrő?

Ilyenkor is menjen a szűrő?

Figyelt kérdés
Félek, hogy ha elutazunk és megy a szűrő és mondjuk zárlatos lesz akkor leég a ház. Ilyen helyzetben mit tudok tenni, mármint elutazás előtt? Mert lekapcsolnám csak akkor mondjuk 1 hét múlva mit tudok csinálni?
2012. júl. 18. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Létezik olyan biztonsági elosztó amibe ha belecsap a villám vagy zárlat keletkezik azonnal kikapcsol. :) Nézz utána.
2012. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévők is írták mennie kell mindig a szűrőnek! Ez fontos amúgy is erre lettek tervezve! Eleinte nekem is voltak ilyen félelmeim de két éve mennek gond nélkül.
2012. júl. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

1vagyok

Nem értem pontosan miért is lettem így leszavazva, leírtam nálunk hogy megy. Nálam így megy évek óta az akvárium és az aquaterrárium is, és mégsem pusztult el még egyetlen állatom sem,pedig vannak halak,csigák, rákok, teknősök,sőt a halak már nem egyszer szaporodtak is.

De mindegy mindenki úgy csinálja ahogy jónak látja.

2012. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 YourDestiny ***** válasza:
Utolsó, olvass egy kicsit a szűrőbaktériumokról, miért is van akkora jelentősége a biológiai lebontásnak az akváriumban, ez követően talán nem teszel fel ehhez hasonló kérdéseket.
2012. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mennie kell 0-24be de gondolom csak van valaki aki eteti a halakat meg a házba locsolja a növényeket még ti nem vagytok
2012. júl. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!