Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Létezik ilyan hogy 1 nagyon...

Létezik ilyan hogy 1 nagyon mocskos akváriumba (nem az enyém, barátommé) életben marad 1 kicsi hal? De csak 1 db? mert én érdekesnek találom!

Figyelt kérdés
gondolom több is lehetett csak megette a többi hal!
2009. júl. 16. 14:26
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Egyszer dolgoztam egy családnál, ott láttam egy brutális dolgot.Egy Kb40L berendezés nélküli aksiban kb 6cm víz, nem lehetett belelátni mert annyira benőtte az alga az üveget. A tetejét 2cm vastagon, teljesen benőtte az úszó májmoha. Megkérdeztem a háziakat, hogy mi történt a halakkal. Erre a gazda odanézett és így szólt. Már megint elpárolgott a víz,ezután kiment és két vödör vizet ráöntött.Akkor láttam meg, hogy van benne 15-20 guppi.Megkérdeztem, hogy mit ad nekik enni, azt mondta, hogy azt az izét eszik a tetején és, hogy mennyire szeretik.Másnap ragyogott az akvárium és volt benne egy új szűrő, és láttam, hogy vett haltápot is. Gondolom elszégyellte magát.
2009. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Máté98 ***** válasza:
Hát, az attól függ. Ha az illető egy algafaló, akkor máshogy nem is maradna életben!:D de pl. egy olyan kényes fajta, mint a neonhal, nem hiszem hogy 1-2 hétnél tovább kihúzná ott. Az pedig, hogy hányan vannak, nem tudom, mit változtat a dolgon.
2009. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az van hogy él benne 3 hal(már csak)ebből 2 guppi,1 cápamárna,és találtunk z akváriumban 1 db kis guppit!létezik hogy csak ez az 1 élte túl!!?vagy valahol elbújhattak még?
2009. júl. 18. 09:34
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mi a kérdésed lényege. Én mondjam meg Kaposvárról, hogy van e hal a barátod akváriumában? Remélem nincs, mert neki nem kellene halakat tartania.
2009. júl. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem csak azt kérdeztem hogy lehetett-e több is vagy csak 1?????????????????????
2009. júl. 21. 19:19
 6/6 Máté98 ***** válasza:
Nézd, ha egy túlélte, akkor az definiált, magyarul "tény", és amit ténynek hívunk, az megtörténhet. Ebből a válaszra egyszerű következtetni... nem?
2010. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!