Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van 2 hím xifó halam és 3...

Van 2 hím xifó halam és 3 guppi de külön akváriumban össze engedhetem a két fajta halat? Nem ölik meg egymást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hím xipho 150 liter felett fér meg egymás mellett, sok növénnyel. Kisebb helyen agyon fogja verni a domináns a kicsiket. A guppikat is zavargathatják majd.
2012. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A két hím Xifó inkább egymással lesz elfoglalva szerintem, bár vérmérséklettől függ: nekem elegánsan lebegtek egymás mellett (együtt nőltek fel) viszont amikor az eredeti zöld színű bejött akkor veszekedni kezdtek szóval kénytelen voltam elajándékozni... (a zöld szerintem sokkal szebb változat, mint a piros)
2012. júl. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
össze engedtem őket és nem foglalkoztak egymással viszont a két xifó furán viselkedik és olvastam hogy a xifó hal áttud alakulni nősténnyé lehet hogy udvarol neki a másik? :O
2012. aug. 3. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!