Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A tetőn növő moha jó akváriumb...

Dániel123 kérdése:

A tetőn növő moha jó akváriumba a válaszokat megköszönném?

Figyelt kérdés
Vagy mijen moha jó? (Amit itthon is megtalálok)

2012. aug. 1. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
már próbáltam, külön edényben tartottam, kitisztítani nem nagyon fogod tudni és, ha rendszeresen cseréled a vizet róla, akkor is iszonyatosan büdös fog lenni és egy idő után elrohad.
2012. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az előző voltam és én sem nagyon hittem mások véleményének, ha nem hiszed nyugodtan kipróbálhatod.
2012. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vízbe vízi növényt kell telepíteni.A tetőn növő moha eltekintve az extrém időjárási helyzetektől-nem az.
2012. aug. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:D
2012. aug. 1. 17:45
 5/8 anonim ***** válasza:

még mindig az előző vagyok van olyan is ami földön nő az tovább bírja, de az is elrohad csak annak meg szaga nem volt úgy bomlott el, viszont azt meg kitisztítani nem fogod tudni, mert egy kicsi piszok, föld mindig lesz rajta,



remélem segítettem, én már próbálkoztam nád hajtásokkal is 10 ből egy megmaradt csak nő mint a gomba fölfelé, mindig vissza kell vágni, a nád viszont jó lesz az algák ellen mert eleszi előlük a tápanyagot

2012. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És vmi udvaron növő cuccot dísznek bújkálónak vagy nemtom amiből csak lehet miket tudtok?
2012. aug. 1. 17:46
 7/8 anonim ***** válasza:

A " udvaron növő" az azt jelenti, hogy szárazföldi élőlény, így értelem szerűen semmit nem használhatsz fel a víz alatt.

Bujkálónak lehet betenni mondjuk virágcserepet (rendes égetett agyag cserepet, nem műanyagot) ütsz rá pár nagyobb lyukat, amin ki-be tudnak menni a halak.

Vagy egy faágat, amit nagyon jól kiszárítasz, aztán leforrázod, és alaposan lesúrolod.

2012. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam már kertből szedett mohát tenni akváriumba, kb 1-2 hét alatt rohadt el, aztán szobai futókát is tettem bele, az 2 hónapig bírta.


Persze hogy a szárazföldi növények nem a víz alá valók.

2012. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!