Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Voltam egy kisállat kereskedés...

Voltam egy kisállat kereskedésben! Láttam egy olyan halat ami kb. olyan 3-4 cm lehetett. A felsőteste erősebb lila volt az alsó teste pedig halványabb! mi volt ennek a halnak a neve?

Figyelt kérdés
nagyon szépen megköszönöm a válaszaitokat!
2012. aug. 4. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért nem kérdezted meg az eladót?:D
2012. aug. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 YourDestiny ***** válasza:
Ez így nehézkes. Ha esetleg tudnál dobni egy gugli linket, vagy legalább körülírnád, melyik halra hasonlít leginkább úszókat és a test alkatát tekintve.
2012. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 YourDestiny ***** válasza:

Itt nem találod meg?


[link]

2012. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
alkata:olyan mit a neon hal! megkérdeztem de elfelejtettem a nevét! :DD
2012. aug. 5. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pink dánió?
2012. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 YourDestiny ***** válasza:
Ilyen lila halról nem tudok, de néhány pontylazac tipp: izzófényű pontylazac, háromsávos razbóra. Ezek nem lilák, de van bennük pinkes vagy lilás árnyalat, bár a háromsávos inkább vöröses.
2012. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 YourDestiny ***** válasza:

Ez alapján az izzófényű tűnhetett lilának, viszont teljesen biztos, hogy valamilyen mesterséges fénynek köszönhetően:


[link]

2012. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!olyasmi mint a három sávos razbóra!de a felsőteste is lila!(másik árnyalatú) kérek szépen még válaszokat!!
2012. aug. 6. 09:05
 9/11 YourDestiny ***** válasza:

Nem tudom az előző linken sikerült-e megtalálni a halat, de ha ilyesmire gondolsz, ez nem a hal természetes színe:


[link]

2012. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!még mindig nem sikerült megtalálnom a keresett falfajt!de nem volt az akváriumban semmi mesterséges fény! :-( kérek szépen több választ!
2012. aug. 8. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!