Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lombárd sügér mellé lehet...

Lombárd sügér mellé lehet tenni porcelánsügért? (2 lombárd van egy nagy hím meg egy kicsi ami még nem tudom milyen)

Figyelt kérdés
2012. aug. 7. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a Lombárd egy hatalmas nagy agresszor, ráadásul 2 teljesen különböző tóból vannak, ezért én inkább hagynám a porcelánt :)
2012. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
300 liter felett megoldható. Ha a porcelánsügerek többségben vannak, nem valószínű, hogy komoly balhéba kezdene. Ettől kisebb akváriumban viszont nincs értelme próbálkozni, a Lombard sügér neve alatt egy hihetetlenül agresszív területvédő halat értünk.
2012. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tapasztaltam az agresszióját, de sokáig volt egyedül a nagy hím mielőtt megkaptam egyre barátságosabb más halakkal(barátságos alatt azt értem,hogy nem megy neki folyamatosan, úszkál mellette és csak néha zavarja arrébb)
2012. aug. 7. 13:24
 4/4 YourDestiny ***** válasza:
Ahol van lombardoi, ott az esetek többségében ő lesz a domináns hím. Ha nem túl rég hoztad, akkor lehet próbálkozni a brichardival, viszont miután megszokja a helyet és elkezdni kisajátítani az akváriumot, oda új halat nem teszel.
2012. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!