Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány liter/kg-ot vegyek...

Dergo97 kérdése:

Hány liter/kg-ot vegyek aljzatból?

Figyelt kérdés

akvárium:18l

25x30x25 (25 széles,30 hosszú)

melyik a jobb? jbl manado vagy aqabazis plus?

növényes lesz!



2012. aug. 12. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Megjegyzés: 2 talajt nem szeretnék keverni!
2012. aug. 12. 14:58
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
3 literes csomagolást. Én 31,5 literbe vettem egy 3 literes Manadot, több nem volt, pedig egy jó másfél liternyi még elkéne bele. Elég könnyű agyaggolyócskákból áll, vastagon kell teríteni.
2012. aug. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Ja igen, a Plus nagyon kicsi szemcsékből áll, az akvárium aljára szokták teríteni, és erre a Manado jó vastagon. Ha nem akarsz gyepet, akkor vegyél csak simán Manado-t, de amint írtam, elég könnyű, így ha nincs elég vastag réteged, a legkisebb áramlás is kiszedi a növényeidet. Az Plus-t önmagában ne használd!
2012. aug. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez pl 20 literes volt, 2-3 liter manadoval, de tényleg rossz volt hogy a szűrő állandóan el akarta fújni. Repültek a golyócskák minden felé, aztán leszabályoztam a szűrőt minimumra, pedig csak egy elite mini volt benne.

[link]

2012. aug. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!