Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik kereskedés ez?

Melyik kereskedés ez?

Figyelt kérdés

Nem tudja valaki véletlenül, hogy melyik kisállat kereskedésben készült ez a videó? :)


[link]


2012. aug. 13. 16:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a videót láttam régen és most nem néztem végig, de tudom hogy a hapsi azt mondta benne, h nem kell nekik kimászó, csak az a baj hogy úgy 3 hét alatt megdöglenek. Szóval kell. Aztán hogy miket mond még arra már nem emlékszem.
2012. aug. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Még egyébként boltban is szoktak bedobálni úszó szigetnek szivacs darabokat, vagy polifoamot, valamit amire felkapaszkodhatnak, de a boltokban nincsenek ezek a rákok 3 hétig, mert hamarabb eladják őket és hogymondjam egy ilyen rák pl szárazon is kibír 1 hetet simán. Pl amikor beteg volt nálam az egyik, akkor beraktuk kis vízbe, hogy csak térdig ért neki, mert a nagy vízben felborult. És a kis vízben meggyógyult. - a betegség tárgya az volt, amikor összeverekedtek és megcsipkedte egyik a másikat.
2012. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Hát igen..:) Már csak be kellene szereznem.. :)

Egyszer régen láttam egyik kereskedésben egy majdnem ököl méretű rákot , olyan volt mint a t. rák, csak ez fehér volt, és nagyon szép. De gondolom annak nagyobb akvárium kell..:/ Nem tudom abban a ker. ben lehet -e még kapni rákokat. Annak volt kimászója, mindene..:)

2012. aug. 13. 16:50
 4/33 anonim ***** válasza:

Nem remeterák volt? Annak kell csigaház a hátára, abban lakik. Vannak köztük tengerben élők is, pl a calcinus elegans (nekem olyanom van az kék lábú).

[link]



De van olyan remeterák ami szárazon él, annak elvileg csak egy tál víz kell inni és sivatagi terrárium/akvárium víz nélkül, alulra homok, meg gondolom egy erős lámpa, kb 30 fok, és az döglött tücsköket, bogarakat kajál, azok közül van több színű, hát pl a (Pagurus Bernhardus) az olyan drappos fehéres:

[link]

2012. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Homok színű, majdnem fehér tarisznyarákot csak tengeribe láttam (illetve csak a páncélját, magát a rákot nem) de általában a levedlett páncél is olyan színű szokott lenni mint maga a rák. Viszont nem tudom a nevét.
2012. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Nem, nem remeterák volt. Olyan volt felülről, mint egy ovális fehér kavics lábakkal.
2012. aug. 13. 18:24
 7/33 anonim ***** válasza:

De a törpetarisznyának ördög feje van és azért sem tetszett már egy idő után. Pl ha úgy nézed, hogy a két felső kiálló szeme lenne a szarva, akkor lejjebb van neki középtájt két szeme, orra és szája - és úgy már nagyon ronda feje van. De asszem hogy az csak a kitinpáncélja, vagy nem tudom :)


[link]

2012. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Tényleg ördögfeje van, de szerintem cuki. Nekem meg a tarisznya rák nem tetszik, olyan mint egy pók, vagy egy rovar. És azokat nem nagyon szívlelem..:)
2012. aug. 13. 18:30
 9/33 anonim ***** válasza:

Jó régen nekem is tetszett, csak utána nem, mert engem nézett és olyan volt, mint egy ördög :D


A kéklábú pók szerűtől nem félek, az nem néz olyan gonoszan :D

2012. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

x"D Vajon ő mit gondolhatna ha tudna...? :))

Ugye csak vacsinak lehetne mellé rakni halakat? ( Mert a videóban is mondja, hogy lehet, de hát sokat mond az... )

2012. aug. 13. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!